Убавица на денот: Кара Дел Торо

Сексапилната Кара Дел Торо е убавица која пораснала во Тексас и со години е успешен модел. Родена е на 18 август 1993 година во Хјустон. Осум години свирела на пијано.

На Instagram ја следат над 1,4 милиони обожаватели.