Најсекси настапи на Греми 2019

Џенифер Лопез, Лејди Гага и Карди Б ја запалија публиката на синоќешното доделување на наградите Греми.

Нивните настапи беа женствени, сензуални, секси, на моменти провокативни, но пренесоа една заедничка порака – моќта е во рацете на жените!