Хит на векот: Путин свири на пијано, Трамп ја пее Señorita

Славата на Шон Мендес и Камила Кабељо заврши откако нивната песна ја „препеаја“ Владимир Путин и Доналд Трамп. Урнебесно видео на кое рускиот претседател свири на пијано, а американскиот го пее големиот хит.

Две минути кои нема да жалите што сте ги потрошиле, всушност, ќе го вртите видеото повеќе пати.