Стил

Хајди Клум со секси фотки на јахта

14. август 2019 - 10:52 | М.С.

Манекенката Хајди Клум ужива со нејзиниот шеснаесет години помлад сопруг Том Каулиц, крстарејќи по Медитеранот.

Парот очигледно си поминува убаво, со оглед на тоа дека познатата манекенка се пофали со неколку фотки објавени на Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MIAU

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WindyDay

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on